0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Божиќ Костимот Реални Латекс диносаурус Маска

Божиќ Костимот Реални Латекс диносаурус Маска

DEN 1056.00
Това е достапна

Количина на стоки


Божиќ Костимот Реални Латекс диносаурус Маска
Опис :
1.Материјал :
100% латекс
2.Боја :
Било Pantone боја или мулти-бои може да се изменуваат.
3.Големина на :
35*20*10 СМ ,или прилагодено големина
4.Користење на логото :
Вашиот Бренд Печатени
5.MOQ :
100 PCS диносаурус маска
6.Примероци Време :
(1)3-5days-Ако сакате да го прилагодите вашиот дизајн.
(2)1day-За нашите постоечки примероци за референца.
7.OEM Прифатени
Yes
8.Сертификација на располагање :
Yes
9.Пакување Детали :
диносаурус маска Пакување : 1pcs/opp,50pcs//цтн ,ctn големина : 45*30*45см ,G. W. 19 KG
10.Капацитет На Производство :
30000 парчиња месечно.
11.Рок На Плаќање :
(1) Зачувам
(2) Ние, исто така, може да обезбеди месечна изјава услугите за плаќање.
Предност :
Имаме професионални тимови кои прават вашите дизајни, фотографии, смислува и OEM наредби во реално производство
1.Ниска MOQ : Тоа може да ги задоволат вашите бизнис многу добро.
2.OEM Прифатени : Ние може да произведе било која вашиот дизајн .
3.Добра Услуга : се однесуваме клиенти како пријател.
4.Добар Квалитет : Ние имаме строга контрола на квалитетот на системот .Добра репутација на пазарот.
5.Fast & Евтини Испорака : имаме голема попуст од спедитор (Долго Договор).
Сериозни гаранција за враќање и политика за наплата
1. Сите наши производи се Супер Ниво на Квалитет! Ние бидете сигурни дека ќе бидете задоволни со нашите производи.
2. Ако на објекти што сте го добиле не се како нашите опис или не сте задоволни со нив, ние ќе рефундирање.
3. За да го добиете најновиот каталог листа и понуда, ве молиме да се чувствуваат слободни да е-пошта до нас или посетете ја нашата веб страна, ние ќе ни биде мило да ви одговори тука, без одлагање .
СЕРТИФИКАЦИЈА на CE и Тестирање на ДОФАТ
Тестирање Извештај :
Примерок Задолжен :
1.Примероци задолжен : Според вашиот дизајн . Примерок време : 5-7days
2.Примероци задолжен : Слободен за Постоечки Примероци Земање примероци време : 1days
Нашите Иновации
Квалитет и Услуга На Hengyutoys facory, нашите #1 приоритет секогаш била обезбедување на нашите клиенти со одличен квалитет на производите кои се занимаваат со клиентите.
Брз Lead Time Ние сме посветени на обезбедување на најбрзиот пресврт пати и работиме многу Напорно за да се осигура дека сите на вашите рокови се исполнети.
Непобедлива Цени Ние постојано се стремиме да се најдат начини за намалување на нашите трошоците за производство и полагање на заштеди во Текот на вас!
Бренд Свеста целта на секој силен бренд е да се постигне ниво на свест дека instills идејата за квалитетот и вредноста на сите на вашите потенцијални клиенти.
Специјални Понуди Со цел да се задржи нашата конкурентна предност, ние сме постојано трчање специјални понуди на нашата партија и промоција подароци, потрошувачки добра, и дизајн услуги. Контактирајте го нашиот тим за продажба да видиме како можеме да ви помогне да заштедите многу пари.
Цел Упатство
Општа Цел На Информации
Земаме голема гордост на нашата работа и во широк спектар на производи кои ги нудиме. Ние сме
искусни во сервисирањето на американскиот пазар, Европскиот пазар и Африка пазарот .Ве молиме да се свесни дека
нашето производство се доведе пати зависи од одредени предмети и објектот количини. Нашиот успех е врз основа
на нашето разбирање на потребите и природата на промотивни и маркетинг рокови. Тоа е
зошто ние секогаш се осигура дека секоја цел е претставено на време.
Проверете подолу за повеќе информации за ставање на ред
1. Истрага-Професионални цитат.
2. Потврди цена, олово време, уметнички дела, рок на плаќање и др.
3. Hengyu продажбата испратите Proforma Фактура со печат.

Основните својства

Тип:
Партија Маски,Животински
Покрива Област:
Полно Лице
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
диносаурус Маска -СМ
Маска Материјал:
Латекс
Повод:
разни партија
боја:
клиент дизајн
Опис:
еко-пријателски нетоксични
Функција:
реална претстава и реално како и коса
Функција:
диносаурус Маска партија декорација
Пол:
Унисекс
Техника:
100% Рачно изработени диносаурус Маска
Повод:
Ноќта На Вештерките,Hallowmas Партија / Карневал Партија
диносаурус маска:
Реална Латекс диносаурус Маска -
јачина:
45x40x45CM / Картон
Тежина:
380g/ PCS

Додатоци на производот