0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-6 %
Бесплатен Превозот 17cm 28cm 8 Боја Велигденски Партија Фестивал Настан Подароци Симпатична Зајакот Кадифен Играчки Роденден

Бесплатен Превозот 17cm 28cm 8 Боја Велигденски Партија Фестивал Настан Подароци Симпатична Зајакот Кадифен Играчки Роденден

DEN 354.00
DEN 376.80
Това е достапна

Количина на стоки


во Седат висока 27cm, стои високо 40cm (не дури и уши), тежат околу 0.34 kg
на труба седи високо 17cm, станицата е висока 24cm (не дури и уши), на 0.15 kg

Основните својства

Големина:
sitting 28cm, sitting 17cm
is_customized:
No
Повод:
Роденден,Забава,Велигден
Број на Компјутери:
1pc
Шема:
Цртан филм животинско
Материјал:
Ткаенини
Играчка тип:
малку figurine
Верзија Тип:
домашни
Материјал:
lint
додатен:
PP Памук

Додатоци на производот