0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
Децата Доведе Нов Цртан Филм Вода Вежба Сјајна За Девојчиња Во Есен И Зима Мек Ѓон Во Текот На Ноќта Светлина Бебе Чевли Големина На 21 - 36 #2

Децата Доведе Нов Цртан Филм Вода Вежба Сјајна За Девојчиња Во Есен И Зима Мек Ѓон Во Текот На Ноќта Светлина Бебе Чевли Големина На 21 - 36 2

DEN 1339.00
DEN 1339.20
Това е достапна

Количина на стоки


Не постои стандардна големина на детски чевли.
Ве молиме изберете внатрешниот должина на чевли според табелата кога ќе ги купите
Чевли се +1cm долго = точни чевли
Answer : ___________________________ Note : нога масти, а потоа да се зголеми големината на купување
Ви благодариме
ヾ(○□○)ノ

Основните својства

Чевли Големина:
1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5
Бренд Име:
JIANDIAN
Пол:
Девојки
Горниот Материјал:
кожа
Insole Материјал:
ЕВА
Функција:
Запалени
Шаблон Тип:
Геометриски
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Обвивка Материјал:
PU
Сезоната:
пролетта и есента
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Возраст Опсег:
34M,35M,3T,4T,5T,6T,7T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Уметност.нема.:
603
Пети Стил:
Тркалезна Глава
Популарната елементи:
Кристал

Додатоци на производот