0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-38 %
ChenJGhee Пролет, Есен Деца Чевли Спортски Патики За Трчање Момчиња Девојчиња Секојдневен Чевли На Деца Момче Девојка Станови Мека Мода Светлина

ChenJGhee Пролет, Есен Деца Чевли Спортски Патики За Трчање Момчиња Девојчиња Секојдневен Чевли На Деца Момче Девојка Станови Мека Мода Светлина

DEN 654.00
DEN 1055.52
Това е достапна

Количина на стоки


Број на модел : S16084-a
Боја : виолетова, сина
Големина : Евро големина 21-25, ве молиме обратете се до под големина на табелата.

Основните својства

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
12M,24M,3T
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Памук
Бренд Име:
ChenJGhee
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Функција:
Дише
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Outsole Материјал:
Гума
Шаблон Тип:
Крпеница
боја:
Виолетова, Сина
Големина:
Euro size 21-25

Додатоци на производот