0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-32 %
Водоотпорен Количка За Патување Багаж Облека Голем Капацитет За Складирање Duffel Торба

Водоотпорен Количка За Патување Багаж Облека Голем Капацитет За Складирање Duffel Торба

DEN 167.00
DEN 244.80
Това е достапна

Количина на стоки


Спецификации :
Моден дизајн, висок квалитет.
Багаж рачка-преку џеб за стабилност.
Showerproof внатре.
Да ви донесе лесен патување и поудобно.
Тип : Патна Торба Duffel
Материјали : Најлон
Настани : Патување, Бизнис, Надворешна Спорт
Карактеристики : Водоотпорен, Патент Затворање, Удобен, Свитлива, Голем Капацитет
Големина : 45см x 20cm x 36cm/17.72" 7.87 х" х 14.17" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Патна Торба Duffel

Основните својства

Шаблон Тип:
Цврста
Повод:
Разноврсна
Број На Модел На:
41668
Главен Материјал:
Snakeskin
Објектот Ширина:
36cm
Објектот Должина:
45cm
Објектот Висина:
20cm
Имаат Drawbars:
No
Тврдост:
Мека
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Моден
патна торба:
Патување Duffle
Бренд Име:
SANWOOD
Тип На Објект:
Патни Торби

Додатоци на производот