0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Savanini Висок Квалитет Мека Најлон Сопствени Направени Не се Лизга Тешки Кат Тепих Мат Килими За Lexus LS 2013-2017

Savanini Висок Квалитет Мека Најлон Сопствени Направени Не се Лизга Тешки Кат Тепих Мат Килими За Lexus LS 2013-2017

DEN 7296.00
DEN 7679.52
Това е достапна

Количина на стоки


Сосема Нов Врвен Квалитет Нови Меки Најлон Сопствени Направени Не се Лизга Тешки Сите Временски Кат Тепих Мат Килими За Lexus LS 2013-2017
Карактеристики На Производот :
1. Состојба : 100% Сосема Нови & Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот) 2.Подобрување на изгледот на вашите автомобили 3.Заштита на вашиот возило тротоарите никогаш не оваа забавна. 4.Достапен во 4 главни боја : Црна ,Кафеава,Сива,Беж ,но ние може да го прилагодите различна боја лагер(возачот страна пета подлога за максимална comfortability додека возите) како барање,сето тоа е бесплатно. 5. Лесно Инсталирање.
6. Игла удар тепих за да се осигура вашата душеци трае многу години.
7.Со просечна најлон carpeting, нашата премиум мат е загарантирана да outlast конкуренција.
8.Тешки nibbed поддршка за да се задржи на душеци безбедно место.
9.Уникатно дизајниран и конструиран за вашиот комфорт при возењето.
10.Ние имаме точка во парк точно одговара на повеќето компактни, економијата, стандардот и полна големина автомобили, мини спортски автомобили и пик-ап камиони,види повеќе производи, ве молиме да проверите на нашата e Bay продавница.
Пакетот Вклучува :
1set на подот тепих мат килими (вклучувајќи ги и предната страна и задна страна)
100% сосема нов, ист како на сликите подолу, висок квалитет на производите,
сите се во парк и е подготвен за превозот,лични измената на услуги е слободен!!
Важно е да ни остави моделот и година на вашето возило, да се зголеми двојно-проверете ја компатибилноста пред испраќање,
ве молиме да се чувствуваат слободни да го оставиме тоа во полето за пораки кога заврши на плаќање,ви благодарам многу за вашата помош!
**Начин На Плаќање
Плаќањето мора да се населите во рок од 3 дена од денот на аукција крајот или ве молиме да не известите ако има повеќе објекти.
Ако сте наддавање за повеќе предмети, ве молиме игнорира автоматски потсетници за плаќање на индивидуални објекти. Направи вашата исплата откако ќе го добијат во комбинација фактура.
Неплатени спорот ќе биде поднесена до e Bay за кои не се плаќа понудувачи освен добивање на купувачот ажурирани вести.
**Се Враќа Политика
Сите продажни дојде со нас 30 дена гаранција.
Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.
Ние го задржуваме правото да не наплата S&H кога објектот е објавено.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку e Bay порака или во нашата служба за корисници е-пошта. ве молиме бидете советувани дека пораката ќе се одговори од страна на нашите услуги на клиентите службеници од 08 : 00 - 20 : 00 (со Исклучок на Викенди и државни Празници)
* Можете да очекувате да добиете одговор на вашето барање во рок од 24 часа. (Со исклучок на Викенди и државни Празници)
**Контакт со нас
Ние сме авто делови од телото производителот и на големо, Ние може да обезбеди добар квалитет на стоки со најдобрите цени за вас!
Имаме многу акции и може да превозот на стока за што во еден ден откако сте платиле.
Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!!
Ако сте задоволни со мојата стоки и услуги, ве молиме дај ми 5 ѕвезди да ме охрабри да се направи подобро и подобро. И
подолу 5 ѕвезди покажува лоша положба за мене, во тој случај, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за да се реши тоа.
Ви благодарам многу повторно.
За илустрација покажува како да ме остави на повратни информации, ве молиме следете ги, thx

Основните својства

Боја Име:
црна, сива, кафеава, Беж
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Ширина:
33
Специјални Функции:
Заштита
Објектот Висина:
25
Име На Модел:
10001
Објектот Должина:
52
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Дијаметар:
25
Објектот Тежина:
3.5
За Возило Брендови/Модел:
Lexus
Патосници Тип:
Жица Мат
Бренд Име:
Savanini
Материјал Тип:
Синтетички Влакна

Додатоци на производот