0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Висок Квалитет Fuser Единица Компатибилен За Брат 5240 5250 5270 5280 8060 8065 8460 8660 8860 Fuser Собрание

Висок Квалитет Fuser Единица Компатибилен За Брат 5240 5250 5270 5280 8060 8065 8460 8660 8860 Fuser Собрание

DEN 2098.00
DEN 2208.00
Това е достапна

Количина на стоки


Висок Квалитет Fuser Единица Компатибилен За Брат 5240 5250 5270 5280 8060 8065 8460 8660 8860 Fuser Собрание
Answer : ___________________________ Note : има 110 V и 220 V,кога ќе нарачате,ве молиме забележете дека не ви треба,или контактирајте со нас .Ако не сте го оставите порака на нас, ние ќе испрати 220 V.
Пакување : Неутрален
Време на испорака :
Во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина пос воздух mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
За по-продажба на услуги :
(1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Основните својства

Број На Модел На:
MFC-8460N
Бренд Име:
RUIJIAXIN
Тип:
Други

Додатоци на производот