0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Висок квалитет!!novajet 750 плоча/novajet мајка одбор/главниот одбор

Висок квалитет!!novajet 750 плоча/novajet мајка одбор/главниот одбор

DEN 3354.24
Това е достапна

Количина на стоки


детали за производот
Висок квалитет!!novajet 750 плоча/novajet мајка одбор/главниот одбор
релевантните производи

Основните својства

боја:
Други
Бренд Име:
BAIHENGLIANMENG
Број На Модел На:
750 одбор
Тип:
Други
Име на производ:
750 одбор
печатење тип:
инк-џет печатач
Тип:
одбор
Состојба:
Бренд Нови
Место на Потекло:
Кина (Копно)
користат за:
Ролан/Mimaki/Mutoh инк-џет печатач
превозот:
DHL/EMS/UPS/ТНТ/ФЕДЕКС
плаќање:
Т/T paypal western union
Пакет:
картон

Додатоци на производот