0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
C7770-60286 C7770-60251 C7769 Оригинални Мастило Цевки, Цевки Собранието за HP DesignJet 500 800 510 24-инч

C7770-60286 C7770-60251 C7769 Оригинални Мастило Цевки, Цевки Собранието за HP DesignJet 500 800 510 24-инч

DEN 3888.00
DEN 4319.52
Това е достапна

Количина на стоки


Ве молиме имајте во предвид : ние може да прифати aliexpress плаќање, PAYPAL и western union, исто така, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Ако ви треба побрзо превозникот, ве молиме контактирајте со нас побрзо.
ви благодарам многу
Ви благодариме за посетата на мојот продавница !
Ви посакувам среќен шопинг !
Ние ќе се обезбеди најдобра услуга на клиентите
Добредојдовте на нашиот информации
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ОД ШЕНЖЕН/ХОНГКОНГ
C7770-60286 C7770-60251 C7769 Оригинални Мастило Цевки, Цевки Собранието за HP Design Jet 500 800 510 24-инч , не од 42 инчи. ПАКЕТ : 1 PCS ВКЛУЧЕНИ
Плаќање прифаќаме само ЗАЧУВАМ за продажба на мало. Ве молиме испратете плаќање во рок од 3 дневна по понуди крајот или вашето купување. Ако очекувате било доцнење во плаќањето, ве молам дозволете ми да знам. Превозот Ние ја испорача оваа точка на светот преку редовни регистрирани воздух mail со следење на број. Објектот ќе бидат испратени 1 -3 работен ден по исплата потврди. Испорака обично трае 7-13 работни дена за да стигнат до повеќето од други дестинации во целиот свет, но во некои ретки околности или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено овие земји, Русија, Бразил, Италија, итн. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет тер 3 недели. PS : ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна при донесувањето на плаќање преку paypal, ние само го прифаќа paypal превозот адреса (Ние не прифаќаме било каква промена на адресата преку e-mail) политика на Враќање, Ако вашата цел е примена, и тоа не е она што го наредил, или во вашиот објект има производителот дефект, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 бизнис ays.Ако тоа е се покажа како погрешен објект или имаат производителот дефект, ве молиме испратете го врати објектот и ние ќе ви испратиме замена за слободни. Купувачот мора да ги плати врати товарни полнење.Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад, точно превозот адреса треба да се потврди. Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување. Дистрибутер : Ние, исто така може да го прифати специјални понуди од дистрибутер за рефус со цел, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил. Повратни информации Вашите повратни информации е многу важно за нас, позитивни повратни информации е високо ценет. Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине било негативни повратни информации, ве молиме да ни даде можност за решавање на било какви проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Услуги на клиентите Ако имате било какви прашања, ве молиме пратете ни порака на aliexpress.com . Бидејќи временската зона е различен, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа

Основните својства

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други

Додатоци на производот