0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
добар квалитет 1PC infiniti phaeton инк-џет печатач, машински делови на leadshine mcdc505 серво мотор за возачот

добар квалитет 1PC infiniti phaeton инк-џет печатач, машински делови на leadshine mcdc505 серво мотор за возачот

DEN 4703.52
Това е достапна

Количина на стоки


опис на производот
Оригиналниот Leadshine бренд инк-џет печатач, резервни делови Бесконечност Xaar 128 24 V DC серво мотор возачот MCDC505 моторни возачот 1pc трговија на големо
производ спецификите
Производ екранот

Основните својства

Бренд Име:
BAIHENGLIANMENG
Број На Модел На:
ACS 606 возачот
Тип:
Други
Точка име :
MCDC505 возачот
печатење тип:
инк-џет печатач
Погоден за:
ЕКО Растворувач Печатач
Тип:
Leadshine MCDC505 возачот
Состојба:
бренд нови со добар квалитет
Тежина:
1KG
превозот начин :
DHL/EMS/КИНА, ВОЗДУХОТ ПОСТ /ФЕДЕКС
плаќање:
western union /paypal T/T
Пакет:
картон
користат за:
Бесконечност печатач

Додатоци на производот