0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-6 %
Силиконска Гума Стегач За 3D Сублимација 8inch Плочи за Печатење на 3D Вакуум Силиконски Калап Бесплатен превозот

Силиконска Гума Стегач За 3D Сублимација 8inch Плочи за Печатење на 3D Вакуум Силиконски Калап Бесплатен превозот

DEN 496.00
DEN 527.52
Това е достапна

Количина на стоки


Силиконска Гума Стегач За 3 D Сублимација 8inch Плочи за Печатење на 3 D Вакуум Силиконски Калап Бесплатен превозот
Опис :
Оваа силикони плоча мувла менгеме е толку добар becase тоа може да отпечаток сите 8 инчни плочи и може да се направи на гребенот на чинија. Традиционалните плоча Топлина притиснете машина може само отпечаток станот дното област. Тоа е широко се користи од страна на 3d вакуум топлина притиснете машина.
Оваа силикони плоча мувла менгеме е добро, бидејќи тоа може да отпечаток сите 8 инчен плочи
и може да се направи на гребенот на чинија.
Традиционалните плоча може само отпечаток станот дното област.
Тоа е широко се користи од страна на машината.
Пакетот вклучува : 1pc силикони плоча
За Испорака :
1. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
2. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Гаранција :
1. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
3. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Политики :
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Основните својства

Бренд Име:
colorsun
Број На Модел На:
8inch Плочи
Тип:
Други

Додатоци на производот