0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
ВРЛ smart 650634 650643 YMCKO лента лента 250 отпечатоци

ВРЛ smart 650634 650643 YMCKO лента лента 250 отпечатоци

DEN 4320.00
Това е достапна

Количина на стоки


ВРЛ smart картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА печатач лента со колекции 250 отпечатоци
1.Опис на smart ymcko боја лента за smart кореја
Лента комплет вклучува :
1 roll : YMCKO боја лента, 250 отпечатоци
1 buc : Чистење на Ролери
За користење со Smart принтери.
Овој комплет содржи една лента и еден ампер чистење на ролери .
Ние препорачуваме да се замени за чистење ролери секој пат кога ќе се вчита нова лента .
Ако чистење ролери не е променет, квалитет на печатење може да биде лошо.
Вистински ВРЛ 650643 Боја Лента YMCKO - 250 отпечатоци
Brand New - Никогаш не Се Користи - Запечатени во Оригинална Производителот на Пакување
ВРЛ 650643 Боја Лента Спецификациите на Производителот и објектот # : ВРЛ 650643 YMCKO полна боја на лентата со шалче панел 250 полна боја отпечатоци се тркалаат по ВРЛ 650643 лентата е за користење со следниве ВРЛ принтери : Smart-30 ГОДИНИ Smart-30 D Smart-50-ТИТЕ Smart-50 D Smart-50 L
Вистински ВРЛ 650643 YMCKO боја панделки се користи за печатење на единствено еднострана полна боја картички со црна смола текст или бар-кодови и јасна шалче (заштитен слој) во текот на целата картичка.
На предната страна на картичката : Y - жолта панелот М - магента панел C - цијан панел К - црна смола панел О - шалче panel
На ВРЛ 650643 лента комплет вклучува чистење на ролери за да се обезбеди оптимално секојдневно печатење и е соодветен за употреба со ВРЛ Smart-30 ГОДИНИ, Smart-30 D, Smart-50-тите години, Smart-50 D & Smart-50 L картичка принтери.
ВРЛ картичка принтери бараат специјализирани ВРЛ панделки да функционира правилно. За да се зголеми печатени картичка квалитет и печатач издржливост, користете само вистински ВРЛ 650643 панделки.
Дали сте знаеле дека ВРЛ 650643 панделки има рок на траење?
Боја-сублимација панделки обично имаат рок на траење до една година , кога се чуваат под соодветни услови. Панделки кои не се соодветно зачувани и повеќе од една година старост, не ќе се печати оптимално и најверојатно ќе заврши чини повеќе во одржување и повеќе пари во reprinting картички.
Како овластен препродавач , Ние гарантира дека нашите вистински ВРЛ 650643 боја панделки се чуваат правилно и секогаш се 'свежо'.
Како да се најде на рокот на траење на вашата боја лента?
Се погледне за произведени датум на налепница на кутија, која е над дел број. Доколку овој датум е во текот на една година во минатото, тогаш вашата лента е минатото на својата рок на траење.
2.Слики на паметен ymcko боја лента за smart кореја
3.Примена на Производот
4.Пакување на Производот
5.Нашите Услуги
ГАРАНЦИЈА
1.Една година Производителот за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
2.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (во оригинално пакување и опрема). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата Aliexpress ID и цел Бр. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
3.Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
СЕ ВРАТИ И ВРАЌАЊЕ
1. Ако сакате да ја размена на објектот примени,мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува во theiroriginal статус. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 30 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА средствата. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
2.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот Alibaba ID.
3.Ние ќе рефундирање на вас, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress, можете да изберете да имате замена.

Основните својства

Тип:
печатач лента
Тип:
Смола
Бренд Име:
EKARWELT
Големина:
80*300
Функција:
оригиналниот
Број На Модел На:
650643
Применливи Опрема:
Картичка печатач
боја:
YMCKO
Место на Потекло:
Јужна Кореја
Smart Лента за полнење:
250 слики
YMCKO боја лента:
со Чистење на Ролери
ВРЛ лента:
650643 лента YMCKO

Додатоци на производот