0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-6 %
24V DC 1/4, дувачкиот електромагнетниот вентил нормално затворен електрични гас вентил 24V

24V DC 1/4, дувачкиот електромагнетниот вентил нормално затворен електрични гас вентил 24V

DEN 2256.00
DEN 2400.00
Това е достапна

Количина на стоки


Спецификации :
Големина : 1/4"
Напон : 24 V dc
Работниот Медиум : Гас(ТНГ/LNG/TG)
Оперативен притисок : 0-7kgs/cm3
Работна Температура : -5~85°C
Материјал : месинг
Модел на Нормално, блиски и отворени за 24 V
Други начини на Плаќање : Paypal / Western union / ТТ

Основните својства

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Број На Модел На:
24V dc 1/4
Печење & Тесто Алатки Тип:
печење вентил
Напон:
24V DC
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
1/4
is_customized:
Yes

Додатоци на производот