0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Тесто Палачинка Тесто Фармацевт Крем Тесто Cupcake Инка Meatball Maker Калап За Печење Алатки Loqumat Ал Kadey Уред Торта Првенство

Тесто Палачинка Тесто Фармацевт Крем Тесто Cupcake Инка Meatball Maker Калап За Печење Алатки Loqumat Ал Kadey Уред Торта Првенство

DEN 332.16
Това е достапна

Количина на стоки


Главната Опис :
Се Справи Со Торта Изработка На Помошник Куп Колачи Палачинка Тесто Фармацевт Крем Тесто Cupcake Инка Meatball Мувла Создателот Торта Првенство Печење Алатки Loqumat Ал Kadey Уред
Големина : dia9.0*H14.5cm
Материјал : 100% foodgrade пластика
Лесен за употреба и чистење!
Притисни копче контроли
Лесно да се контролира протокот
Еден раце работа
Лесно се Прелива инка има push копчето контроли за контрола на протокот на бонбони. Еден раце работа го прави овој инка лесен за употреба.

Основните својства

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
sunglory
Комплет Број:
1
Број На Модел На:
AM1227
сертификација:
CE / ЕУ,SGS
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Печење & Тесто Алатки Тип:
тесто фармацевт
is_customized:
Yes
Стил:
кифла инка
Име:
meatball мувла
Опис:
месо топка производител мувла
Материјал:
100% foodgrade пластика
Функција:
бонбони инка
Обликот:
Loqumat Ал Kadey Уред
Употреба:
cupcake инка
Тип:
тесто фармацевт
Големина:
dia9*H14.5cm

Додатоци на производот