0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
SDR 4Pcs Бебе Тип на Пластични Печење Мувла Кујна Бисквит Колаче Машина Тесто Клипот 3D Фондан Торта Декорирање Алатки

SDR 4Pcs Бебе Тип на Пластични Печење Мувла Кујна Бисквит Колаче Машина Тесто Клипот 3D Фондан Торта Декорирање Алатки

DEN 86.00
DEN 100.80
Това е достапна

Количина на стоки

Предмет тип : Торта мувла
Функција : Еко-пријателски
Материјал : Храна-одделение Пластика
Боја : Случајни
Тежина : 60g
Пакетот вклучува : 4pcs Бебе Тип торта мувла
Answer : ___________________________ Note :
1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да биде малку поинаков од вистинската боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
2.Ве молиме оставете малку грешка поради мерење,ви благодариме.

Основните својства

Бренд Име:
SAFEBET
Печење & Тесто Алатки Тип:
колаче мувла
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Комплет Број:
4
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Број На Модел На:
NC0528-01
Име на производ:
4Pcs Бебе Тип Фондан Торта Мувла
Тип На Производ:
Бебе Тип Бисквит Cookie Клипот Секачи
Употреба:
Бебе Тип Бисквит Клипот
ip камери 1080p wifi:
Бебе Тип Бисквит Секачи
Usage2:
божиќ колачиња секачи
Usage3 :
Партија Свадба Декорација Торта
Usage4:
Бебе Тип Sugarcraft Алатка
function1:
торта декорирање алатка
function3:
Страна/Продавница/Home Кујнски алатки
quanity:
4pcs
боја:
случаен боја
Функција:
3D Фондан Торта Декорирање Алатки
функција 1:
Кујна Бисквит Колаче Машина Тесто Клипот
Карактеристика 2:
4Pcs Бебе Мувла

Додатоци на производот