0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
HOMETREE 1 компјутер Dumpling Калапи 7cm Нерѓосувачки Челик Dumpling Кожата Машина Машина Пита Равиоли Мувла Круг Уред Тесто Алатки H621

HOMETREE 1 компјутер Dumpling Калапи 7cm Нерѓосувачки Челик Dumpling Кожата Машина Машина Пита Равиоли Мувла Круг Уред Тесто Алатки H621

DEN 107.04
Това е достапна

Количина на стоки

Материјал : не ' Рѓосувачки челик Тежина : околу 60g Дијаметар : 7cm ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 1-4 cm грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање 1) да ја прифатиме различни видови на плаќање. Погоре се главниот начин на плаќање,ќе може да го погледне. 2) Aliepxress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24hours . 3) Сите нарачки ќе бидат обработени во 2-3 работни дена откако помине плаќање. 4) Нормално ние нудиме бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Овде ќе се направи refernce пристигнување време за вашиот референца , ве молиме да го погледне, пред да се изврши наредбата. 5) За промет на Големо купувачот ,ако вашата цел износ исполнат $150, ние нудиме бесплатен превозот од express Fedex,DHL, EMS, Aramex . На actural детали, ве молиме контактирајте со нас diretly. 6) Сите купувачи имаат обврска да плаќаат каков било дополнителен увоз доход. Ве молиме да се напомене дека кога се направи нарачка. 7)Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. Ве молиме може да се земе една секунда, за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги. Не треба да бидете задоволни со вашата трансакција : 8)ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Отворен спор не е најдобар начин да се справи со проблемот. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.

Основните својства

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Бренд Име:
HOMETREE
Број На Модел На:
H621
Комплет Број:
1
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење & Тесто Spatulas
Име:
Кнедли
Големина:
About 7cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производ Во Боја:
sliver

Додатоци на производот