0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-31 %
2 Бои 433.92 MHz Ресторан Табела Повик Копчето Келнер Предавателот Безжичниот Водоотпорен Повик Бел Пејџер За Кафе Бар Хотел F3360

2 Бои 433.92 MHz Ресторан Табела Повик Копчето Келнер Предавателот Безжичниот Водоотпорен Повик Бел Пејџер За Кафе Бар Хотел F3360

DEN 296.00
DEN 429.12
Това е достапна

Количина на стоки


2 Бои 433.92 MHz Ресторан Табела Повик Копчето Келнер Предавателот Безжичниот Водоотпорен Повик Бел Пејџер За Кафе Бар Хотел F3360
Функција : Има налепница, лесно може да се држиме до ѕид или маса Ова е нашиот најнов еден, повеќе потенки и водоотпорен
Спецификација :
1. Материјал : ABS
2. Фреквенција : 433.92 MHz
3. Енкодирање : милиони група регистрација
4. Пренос на далечина : 800 метри (отворен простор)
5. Напојување : 2 парчиња CR2025 3 V батеријата (вклучуваат)
6. На животниот век на батеријата : траеше 12-18 месеци
7. Големина : 58 x 58 x 6mm / 2.3 2.3 x x 0.2 инчи
8. Тежина : 17g / 0.6 оз
Answer : ___________________________ Note :
Ова е повик предавателот копче само, ако сакате да го изберат правото приемник кој одговара на ова копче, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Пакетот Вклучува : 1 x Повик Копчето 1 x Налепница
Плаќање
1. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/ / Пари Booker ! како што се Visa,Web Money (познато како WM), TT трансфери, Western Union, Qiwi паричник, Бразил Boleto и така натаму.
2. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува, ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
Превозот
1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Враќање
1. Овој објект е покриена со една година гаранција. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање во 7 дена.
2. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена .
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.
Повратни информации
1. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
2. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
3. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

Основните својства

Број На Модел На:
Повик Копче За Предавателот
Бренд Име:
TIVDIO
пејџер предавателот:
Келнер Повик Копче
Бел Пејџер:
433.92 MHZ
Материјал:
ABS
Пренос на далечина:
800 метри ( Отворен Простор )
безжичен предавател:
Ресторан Повик Бел
Ресторани Опрема:
Кафе Продавница Повик Копче

Додатоци на производот