0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
50pcs/пакет Дијаметар 10cm чисто Стакло Топката Pendant Свадба или на Партијата Декоративни Виси Топката Стакло Божиќ Украси

50pcs/пакет Дијаметар 10cm чисто Стакло Топката Pendant Свадба или на Партијата Декоративни Виси Топката Стакло Божиќ Украси

DEN 3120.00
Това е достапна

Количина на стоки


Божиќ Топката
Тој е направен од стакло, може да дизајн на слика на топката .
Димензии : дијаметар е 10cm, исто така, може да се 20cm 15cm 12cm 10cm, 8cm, 6cm, 4cm.
Боја : транспарентна
Пакување : секој во една polyfoam кутија , само вклучувајќи стакло глобуси без innder украси .
Производот Се Покаже

Основните својства

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BTS064

Додатоци на производот