0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Turquois Ѓердан Сребро Шалче над Бакар, 51 см, N1878

Turquois Ѓердан Сребро Шалче над Бакар, 51 см, N1878

DEN 402.00
DEN 423.36
Това е достапна

Количина на стоки


Вкупна Должина : 51 см, 38.1 g,
Главниот камен големина : 24 x 24 mm
Ве молиме овозможи 60 дена да пристигне
Камења се големи за да огромен
Сите предмети се сосема нови
Фотографијата покажува точната објект ќе биде прима.
Сите предмети се мери целосно, во цм
Приврзоци вклучуваат кауција, обетки вклучуваат куки,
белегзии се мери сите на патот до последната алка,
како и ѓердани.
Продажбата и за Условите
Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Сите производи се квалитетни проверени. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. Инаку, договорот е конечна. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот.
Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми/прашања/проблеми. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин.
Ние го цениме вашиот Postive Повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор.

Основните својства

Бренд Име:
Утопија Скапоцен Камен
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен

Додатоци на производот