0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-21 %
316L не ' Рѓосувачки Челик Шупливи Од Крстот CZ Камен Поставување на Исус Христијанството Приврзоци 50cm Синџир Ѓердан За Мажи и Жени

316L не ' Рѓосувачки Челик Шупливи Од Крстот CZ Камен Поставување на Исус Христијанството Приврзоци 50cm Синџир Ѓердан За Мажи и Жени

DEN 303.00
DEN 383.52
Това е достапна

Количина на стоки


Молиме Забележете : 1. Цел Износ Помалку Од $5 , Ќе брод преку Економски Пакет Без Следење Број 2. Цел Износ на Повеќе Од $5 , Ќе брод преку препорачана Воздух Mail Со Следење на Број 3. Цел Износ Повеќе од $15 , Ќе брод преку e Packet (РС , RU , велика БРИТАНИЈА , CA ,AU )
Опис : Мода Крстот Pendant Ѓердан Големина : 18x35mm Materiasl : Нерѓосувачки Челик Количина : 1pc

Основните својства

Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Бренд Име:
Ainicin
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Крстот
Pendant Големина:
15x35mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
челик боја
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Синџир должина:
50cm
Pendant Големина:
18x35mm

Додатоци на производот