0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Аниме Судбината Остане Ноќ Cosplay Ѓердан Bling 925 Сребрен Pendant Јаже, Верига и Learher Синџир за да Изберете Нова Година на Подарок Dropshipp

Аниме Судбината Остане Ноќ Cosplay Ѓердан Bling 925 Сребрен Pendant Јаже, Верига и Learher Синџир за да Изберете Нова Година на Подарок Dropshipp

DEN 844.80
Това е достапна

Количина на стоки


Подарок за вашиот Пријател?Девојка?Ќерка?Најдобар пријател?Фестивал Подарок?...секоја Годишнина
Ако сте загрижени за подарок,може да се размисли за ова

Основните својства

Главниот Камен Боја:
кожа синџир, сребро синџир
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
Bahamut
Синџир Тип:
Никој
Бренд Име:
Bahamut
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Пол:
Унисекс

Додатоци на производот