0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
TAFREE Прекрасен цвет pendant ѓердан Птицата На Рајот цвет шема ѓердан дами прибор за облека за накит J419

TAFREE Прекрасен цвет pendant ѓердан Птицата На Рајот цвет шема ѓердан дами прибор за облека за накит J419

DEN 48.00
DEN 93.60
Това е достапна

Количина на стоки


TAFREE Прекрасен цвет pendant ѓердан Птицата На Рајот цвет шема ѓердан дами прибор за облека за накит J419 Производи Слики :
Добредојдовте На TAFREE Официјалната Продавница
>>> Кинески Пролетниот Фестивал Нашиот Празник Од 2.06 Да 2.21 (не Може да се испрати на редот !!! )!
Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ние треба 1-7 работни дена за да се подготват вашите нарачки според нашите бројни наредби секој ден, ве Молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 60 работни денови за испорака.
1.Продавачот за Испорака Метод : Цел>=5, со следење на број(Имаат International shipping информации надвор од Кина).
Цел имаат само следење на информации во Кина !!!
2.цел >=$ 120
Бесплатен превозот од СФ,DHL ,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,Патарина - SF-експрес
Околу 5-7 дена www.sf-express.com(Тоа е поевтино од други изрази.Ако треба,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се прилагоди на цена). Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
(Бесплатен превозот) :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.

Основните својства

Должина:
55cm
Бренд Име:
TAFREE
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
J419
Обликотшема:
Плоштад
Pendant Големина:
За 25 mm
Функција:
Спиење Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
накит
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Метал Заврши:
Антички Сребрен Позлатен
Стакло Cabochon Големина:
25 mm
Ѓердан Тежина:
околу 30 g
Синџир должина:
55 cm+5 см(се Прошири синџир)
MOQ:
1 Парче
Повод:
Партија,Свадба,Годишнина,Ангажирање,Подароци
Пакет:
Giftwrap торба

Додатоци на производот