0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Име Бар Ѓердан,Обичај Врежани Име Ѓердан,Бар Ѓердан,Име Бар Pendant,Подарок за Девојка,Подарок за Денот на Вљубените

Име Бар Ѓердан,Обичај Врежани Име Ѓердан,Бар Ѓердан,Име Бар Pendant,Подарок за Девојка,Подарок за Денот на Вљубените

DEN 383.52
Това е достапна

Количина на стоки

Име Бар Ѓердан,Обичај Врежани Име Ѓердан,Бар Ѓердан,Име Бар Pendant,Подарок за Девојка,Денот на Вљубените Подароци Синџир должина : 16" 18" 20" 22"
Продавачот барања :
Ве молиме оставете името на следниве кога ќе го поставите цел.
- Име/зборови
( ние, исто така, може да engave други зборови или други отпадоци,како & ,+,ако треба,pls остави под цел.ако само го оставиме името,а потоа ќе го направи тоа како нашиот пример "јас ❤ име" on it)
Поволни Активност
Ако сте веледрогерија,ќе се даде попуст . Кога вкупниот износ над ќе има голем попуст за вас.
Тоа ќе биде прифатена, ако може да се обезбеди нов дизајн и стилови.
Ние може да дизајн на накит, според тоа.
Превозот И Производство Услови
1. Ние брод стоки преку препорачана воздухопловната од Epacket на САД,Тоа трае околу 15-20days.Кина Пост Воздух Mail на друга земја околу 30-45days.
DHL за 5-7days.
2. Следење на број ќе се достави откако објект се испраќаат.
Ние само брод вашата остави адреса,ве Молиме бидете сигурни дека ќе ја напушти адреса е точна.
3.Ве молиме овозможува 3-5 дена по плаќање расчисти за процесирање на нарачката и потоа брод.
4.Ако имате било какви други прашања за плаќање и испорака условите,ве молиме контактирајте пред цел.

Основните својства

Метална боја:
сребрена боја
Должина:
18 inches, 20 inches, 16 inches, 22 inches
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Никој
Бренд Име:
J HOOSH
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Nk
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Бар
Објектот:
Персоналните Име Бар Ѓердан
Материјал:
Легура
синџир:
Rolo Синџир
боја:
СРЕБРО ЗЛАТО

Додатоци на производот