0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
Гроздобер Сребро Самострел /Ангелските Крилја Ѓердан Приврзоци Шарм Изјава Јака Ѓердан Ѓердан Жените Накит DIY Подароци ТОПЛА P575

Гроздобер Сребро Самострел /Ангелските Крилја Ѓердан Приврзоци Шарм Изјава Јака Ѓердан Ѓердан Жените Накит DIY Подароци ТОПЛА P575

DEN 50.00
DEN 66.72
Това е достапна

Количина на стоки


US $ 9.99 /многу US $ 9.99 /многу US $ 9.99 /многу US $ 24.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 19.99 /многу
Опишете
Материјал : Алуминиумски
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 1pcs
Страна : ѓердан/синџир 60СМ
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Основните својства

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
ZHAOTANGHESILVERJEWELTY
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
30мм
Компатибилност:
Андроид
Обликотшема:
Лице
Материјал:
Метал
Функција:
Порака Потсетник
Број На Модел На:
45+5CM
Пол:
Унисекс
Должина:
45+5CM

Додатоци на производот