0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
Гроздобер Сребро Бронза Панк Стил Ѓаволот Очи Шарм Јака Изјава Ѓердан Синџир Ѓердан Приврзоци За Жените DIY Накит P571

Гроздобер Сребро Бронза Панк Стил Ѓаволот Очи Шарм Јака Изјава Ѓердан Синџир Ѓердан Приврзоци За Жените DIY Накит P571

DEN 61.00
DEN 81.12
Това е достапна

Количина на стоки


US $ 9.99 /многу US $ 9.99 /многу US $ 9.99 /многу US $ 24.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 19.99 /многу
Опишете
Материјал : Алуминиумски
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 1pcs
Страна : ѓердан/синџир 60 MM
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Основните својства

Метална боја:
Бронза, Сребро.
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
ZHAOTANGHESILVERJEWELTY
Pendant Големина:
mm
Број На Модел На:
60см
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Компатибилност:
Андроид
Обликотшема:
Лице
Материјал:
Метал
Функција:
Порака Потсетник
Пол:
Унисекс

Додатоци на производот