0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-50 %
Kpop Љубов Срцето Pendant Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Накит, Злато/Сребрена Боја Шарм Pendant Ѓердан за Жените GP294

Kpop Љубов Срцето Pendant Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Накит, Злато/Сребрена Боја Шарм Pendant Ѓердан за Жените GP294

DEN 240.00
DEN 479.04
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
GP294
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Kpop
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Pendant Големина:
22mm*14mm
Материјал:
Метал
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
База Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Без Никел:
Yes
опции:
Злато/Сребрена Боја
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас

Додатоци на производот