0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
Tassel Кожа Јаже Pendant Ѓердан AliExpress Експлозии Накит Гроздобер Етничка Шупливи Легура Pendant Ѓердан Трговија На Големо

Tassel Кожа Јаже Pendant Ѓердан AliExpress Експлозии Накит Гроздобер Етничка Шупливи Легура Pendant Ѓердан Трговија На Големо

DEN 154.00
DEN 219.36
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
2.5 cm*2.5 cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Дрво
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
XL513
Бренд Име:
XEDZ
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
45+5cm

Додатоци на производот