0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-33 %
dongsheng Мода Накит Божиќ Diablo 3 Watchmen Старател Horadrim е Амајлија Леа е Ѓердан Pendant Diablo Ѓердан Ѓердан-25

dongsheng Мода Накит Божиќ Diablo 3 Watchmen Старател Horadrim е Амајлија Леа е Ѓердан Pendant Diablo Ѓердан Ѓердан-25

DEN 83.00
DEN 123.36
Това е достапна

Количина на стоки


dongsheng Мода Накит Божиќ Diablo 3 Watchmen Старател Horadrim е Амајлија Леа е Ѓердан Pendant Diablo Ѓердан Ѓердан-25
Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 3.5*5.4 cm Тежина : 25g Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Основните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
3.7*5.8 cm
Бренд Име:
dongsheng накит
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
660
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
како на слика
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
Големина:
3.5*5.4cm
Тежина:
25g
Тип На Објект:
ѓердан
Стил:
мода,нов,филм
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина(Zhengjiang)
Брзо Express:
Цел>150ued DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS...

Додатоци на производот