0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
Новиот Дизајн Браун Мажите 10мм природен камен Мушка Со Магнетни Clasps Ѓердан

Новиот Дизајн Браун Мажите 10мм природен камен Мушка Со Магнетни Clasps Ѓердан

DEN 400.00
DEN 470.40
Това е достапна

Количина на стоки


Материјал : Природен камен монистра
Пакет : OPP Вреќа.
Количина : 1pc
синџир долго : 50cm

Основните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Хип/Рок
Обликотшема:
Скелетот
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
Камен
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
N11241406
Бренд Име:
ZAAEO

Додатоци на производот