0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатен Превозот Слатка Дизајн Сино Бела Топка Прилагоди Pendant Ѓердан

Бесплатен Превозот Слатка Дизајн Сино Бела Топка Прилагоди Pendant Ѓердан

DEN 191.52
Това е достапна

Количина на стоки


Состојба :
Нова без тагови : бренд-нови, не се користи, и unworn објект (вклучувајќи рачно изработени предмети) што не е во оригинално пакување или може да се водат за исчезнати, оригинални материјали за пакување (како што се на оригиналната кутија или во чантата). Оригиналниот ознаки може да не биде спроведен.
Поштенски : Тоа според тежината и растојание.
САД : $0
Попуст за комбинираат превозот,
2 елементи заедно, Земете 12% ПОПУСТ
3-4 елементи заедно, потрае 15% ПОПУСТ
Превозот"
Ние ќе брод предмети од Express mail услугата во рок од 24 часа Откако ќе го добиете на плаќање (со исклучок на сабота и недела) и понуда на следење на # до вас. Ние ќе ги нудат на веб-сајт за вас, премногу. Обично, Тоа ќе трае 7-10 дена пристигне таму. Ако ви треба нашата помош, e-mail со нас во секое време. Ние ќе ви одговори у наскоро.
ние сме производителот за мода накит. Ние, исто така може да се направи jewelr според вашиот моден дизајн. ние ќе ви понудиме конкурентна цена со добра qualty. Мојот skype е ванг.fengying99. Ако било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме.

Основните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
N01500
Пол:
Жените
Бренд Име:
kawela
Pendant Големина:
2
Функција:
Моден
Компатибилност:
Убавина

Додатоци на производот