0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Хип хоп сребрена боја окото на ѓаволот Куршум Ѓердан Pendant За Мажи 316l не ' Рѓосувачки Челик Ретро Накит Војник Пријател Подарок

Хип хоп сребрена боја окото на ѓаволот Куршум Ѓердан Pendant За Мажи 316l не ' Рѓосувачки Челик Ретро Накит Војник Пријател Подарок

DEN 186.00
DEN 232.80
Това е достапна

Количина на стоки


Хип хоп сребрена боја окото на ѓаволот Куршум Ѓердан Pendant За Мажи 316l не ' Рѓосувачки Челик Ретро Накит Војник Пријател Подарок
longth : 60cm Објект Tyle : Ѓердан Главниот Камен : Друг Камен : Никој Позлата : Сребро Позлатен Meterial : 316 L не ' Рѓосувачки челик Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Пакет Содржина :
1 парчиња , OPP вреќа

Основните својства

Должина:
60cm
Бренд Име:
aldrich
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Хип/Рок
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
567837
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
за 5cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Додатоци на производот