0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
Гроздобер Слон Ѓердани Метал Snap Копчето Ѓердан Одговара 18mm Snap Копчиња Pendant Ѓердани Жените Snap Накит

Гроздобер Слон Ѓердани Метал Snap Копчето Ѓердан Одговара 18mm Snap Копчиња Pendant Ѓердани Жените Snap Накит

DEN 48.00
DEN 52.80
Това е достапна

Количина на стоки


Вашата нарачка ќе биде предаден во рамките на 12-72 часа по уплатата. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Ви благодариме!

Основните својства

Метална боја:
Одговара 12mm snap копчето, Одговара 18mm snap копчето
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
за
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Расположение Tracker
Бренд Име:
XINNVER
Број На Модел На:
ZG216
Стил:
snap ѓердан
одговара брзо копче:
Одговара 12mm или 18mm Snap Копчиња
Должина:
About

Додатоци на производот