0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Пинк Делфин Со Кристално Спомен Urn Ѓердан Љубов Заштита На Животните Погребот Накит Задржете Пепел Casket Cremation Ѓердан Унисекс

Пинк Делфин Со Кристално Спомен Urn Ѓердан Љубов Заштита На Животните Погребот Накит Задржете Пепел Casket Cremation Ѓердан Унисекс

DEN 393.60
Това е достапна

Количина на стоки


Dongguan Импресивен Накит
Детали За Производот
* Free Гравирање,Cutome Дизајн
*Трговија на големо 2/3/4/5/10/20/30pcs или повеќе,контактирајте со нас
* 100% Сосема Нов Накит
*Функции : се Овозможува да се стави голема количина на пепел во внатрешноста ,со Висок Степен на Домот нс Погребот Casket .
*Сите наши Накит Имаат Квалитет Gurantee .
Производот Се Покаже


Производ Пакет
Накит Одржување
Ја/Реконструкција/Попуст
Можете да добиете 100% Полн со пари се вратат ако следниве cituation се случи . Контактирајте со нас за замена
или добие целосна наплата . ние нема да наплаќаат за било кој вид на услуга .
(Нормално ,може да Има одложување на стоката во текот на топла продажба сезона или празници ,па ве молиме контактирајте со нас
за помош, и да биде трпение за чекаат уште една недела, кога не сте го добиле вашиот пакет .)
1.Пакет се изгуби за време на породувањето .
2.Стоки оштетени за време на пренос, контактирајте со нас .
3.Купувачот не е задоволен со стоки.
По Продажба И Повратни Информации
Ние ги цениме вашите повратни информации доколку вашиот сте задоволни со нашата служба,ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата(Детали Продавачот Оценка) од Ali Express со "Совршен 5 Ѕвезди",и ни позитивни повратни информации.
Ако имате било какви прашања или проблеми,ве молиме контактирајте со нас, прво,фала многу.
Контактирајте Со Нас
Ако има голема цел,и сакате да имате chaep цена.Можете да контактирате со нас,можеме да зборуваме повеќе детали.
*Whatsapp : +8613713035343
*Трговија Менаџер : cn1519516912hosc

Основните својства

Метална боја:
1pendant само, 1pendant со синџир, 1necklace кутија инка, pendant само 3pcs, pendant само 5pcs, pendant само 10pcs, pendant само 20pcs
Главниот Камен Боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
20-40mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
impressjewelry
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
IJD9723
Функција:
пепел носителот
Тип На Објект:
pendant ѓердан
Главен Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Funtion:
пепел носителот
Тежина:
15g-30g
прилагодено лого:
Прифатена
синџир:
Линк Синџир
Синџир должина:
20 инчи или сакате

Додатоци на производот