0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-1 %
Најновите Кристал Snap Копчето Ѓердан Одговара 18mm Snap Копчиња Pendant Ѓердани Жените Snap Накит

Најновите Кристал Snap Копчето Ѓердан Одговара 18mm Snap Копчиња Pendant Ѓердани Жените Snap Накит

DEN 62.00
DEN 62.40
Това е достапна

Количина на стоки


Вашата нарачка ќе биде предаден во рамките на 12-72 часа по уплатата. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Ви благодариме!

Основните својства

Метална боја:
Одговара 12mm snap копчето, Одговара 18mm snap копчето
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
18mm за
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Број На Модел На:
12mm за
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Расположение Tracker
Бренд Име:
XINNVER
Стил:
snap ѓердан
одговара брзо копче:
одговара 18MM snap копчиња
Должина:
About

Додатоци на производот