0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-35 %
Промоции! 925 Фунта Сребрена Ѕвезда Дејвид Ѓердани & Приврзоци За Жени, Девојки Подарок Мода фунта-сребро-накит

Промоции! 925 Фунта Сребрена Ѕвезда Дејвид Ѓердани & Приврзоци За Жени, Девојки Подарок Мода фунта-сребро-накит

DEN 165.00
DEN 252.96
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Pendant Necklace001
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Ѕвезда
Функција:
Период Tracker
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
слика
Бренд Име:
DIEERLAN
Стил:
Класичен
накит:
фунта сребрен накит
Метали Видови:
925 Sterling silver
Повод:
Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок

Додатоци на производот