0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Гроздобер стакло pendant светилка арт деко суспензија осветлување dinning соба дневна соба Minaret меур pendant светлина хотел ресторан

Гроздобер стакло pendant светилка арт деко суспензија осветлување dinning соба дневна соба Minaret меур pendant светлина хотел ресторан

DEN 6619.20
Това е достапна

Количина на стоки


Меур Minaret pendant светлина гроздобер стакло pendant светилка pendant осветлување Арт Деко суспензија светлина dinning соба студија соба, дневна соба
материјал : стакло
напон : 110 V-240 V
сијалица приклучок тип : E27
големина на glassshade : дијаметар 27cm * Висина 24cm
виси должина на кабелот : 1.2 метри (ако сте треба подолго или пократко, ве молиме контактирајте со нас)
* Оваа светилка може да се користи во сите земји во светот
* Прилагодување на располагање. Ако ви треба друга боја или други димензии, само нас контакт.
За Плаќање :
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress .com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress , и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВИЕ ПЛАЌАЊЕ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, ЛОКАЛНИТЕ ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ.
За Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Но повеќето од нашите производи ќе обезбеди бесплатен превозот услуга.
Враќање & Наплата :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот itwas примени. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа isconsidered користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Постојат NOEXCEPTIONS!
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Купувачи се одговорни за враќање превозот .
За Гаранција :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно .Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Основните својства

Тип На Објект:
Pendant Светла
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Гаранција:
1 година
Место:
други спални соби,Хотел, Сала,Студија,Салон,Hotel Соба,Господар Спална соба
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Стил:
Модерна
База Тип:
E27
Бренд Име:
willlustr
Материјал:
Стакло Камен
Извор На Светлина:
LED Светилки
Напон:
90-260V
сертификација:
CE
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
3-метри 5square
Заврши:
Стакло
Техника:
устата разнесени
Тело Материјал:
Стакло

Додатоци на производот