0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-13 %
Смешни Хумористични Мачка Перница За Домашна Декорација Памук, Лен Цртан Филм Автомобил Возење Мотоцикл Cosplay Троседот Фрли Перница Перница Маска

Смешни Хумористични Мачка Перница За Домашна Декорација Памук, Лен Цртан Филм Автомобил Возење Мотоцикл Cosplay Троседот Фрли Перница Перница Маска

DEN 313.00
DEN 360.00
Това е достапна

Количина на стоки


Смешни Хумористични Мачка Перница За Домашна Декорација Памук, Лен Цртан филм Автомобил Возење Мотоцикл Cosplay Троседот Фрли Перница Перница Покрие 45x45cm funda Cojin
Белешки : Сите бели дел( празно дел) во фото на перница поклопец, боја на вистински производи се природни лен боја, беж како погоре демонстрација фотографија.
Две Верзии се на располагање, еден е "FAGORO" позадина писмо, другиот е "VOGUE" позадина писмо. Единствената разлика меѓу двете верзии е позадината Писма. Ве молиме изберете, според вашето барање.
1. Предмет : перница капак ( Не вклучува пополнување, внатрешен )
2. Материјал : памук, лен (машина за миење)
40% лен 30% памук и 30%полиестер
3. Големина : 45x45cm (17.5"x 17.5")
Ве молиме овозможи 2-3cm несовпаѓање се должи на рачно мерење.
4. Боја : како на фотографии (една страна печатење)
На една страна се печати, на другата страна е природен лен боја (беж, крим).
Ако треба и двете страни печатени, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
5 .Пакет : 1 перница капак (Без пополнување)
Препорачуваме 4pcs за средни троседот, 6pcs за големи димензии троседот. 2 парчиња за мала софа.
Зошто да го одберете нас? 1.Елегантен дизајн невидливи патент 2.Супериорен квалитет материјал( мие) 40% лен 30% памук и 30% полиестер 3.Напредна технологија на печатење, издржлив и не-одѕвонуваше во долго време и Зошто да не се направи свој уникатен перници/перници?? Да, може да се направи свој уникатен fatansy неверојатни перница перница покрие некогаш сте имале пред тоа.Она што треба да направите е да ни ги испратите вашите HD (high Definition) фотографии. Ние може да се направи една страна печати, два страна печати.(Промоција подароци,годишнина,реклама) MOQ : 10pcs ( Минимум за количина) . Ве молиме кликнете на сликата подолу за повеќе информации.
Руски купувачот ве молиме да се стави вашиот целосен назив ( име, средно име, презиме) и детални адреса( Стан Бр. Улица, Град,Регион и Држава) Инаку, вашиот пакет веројатно ќе се врати.
Ние ќе ги пренесе вашиот пакет по вашата исплата во 5 дена. Тоа може да потрае подолго време, ако треба да се прилагодите на вашите производи.
Се испорачуваат на руската Федерација обично трае околу 45-60 дена.Ве молиме да се свесни за долгите време пред цел.
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет.

Основните својства

Големина:
45x45cm No Filling
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Бренд Име:
moodcome
Материјал:
Лен / Памук
Број На Модел На:
Г-Дин Meow Мачка Маче Капетан Мачка Cheriff
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Употреба:
Софа
Стил:
Мачка/ Миленичиња
Патент:
Невидливи
Фронтална Боја:
како фотографии
Грб боја:
Природни лен боја

Додатоци на производот