0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
12*16*13 Затегнувачки Игла Спојки Имајќи За Husqvarna 362 365 371 372

12*16*13 Затегнувачки Игла Спојки Имајќи За Husqvarna 362 365 371 372

DEN 469.92
Това е достапна

Количина на стоки

Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : Како На Сликата
Тежина:За 100g
За HUSQVARNA 362 365 371 372 390 380 570 570 XP 575 Пили
Пакетот Вклучува : 10pcs Спојки Имајќи
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.
BD1416

Основните својства

Моќност Тип:
Бензински / Гас
Функција:
2-мозочен Удар
сертификација:
Други
Бренд Име:
Pouvoir
Број На Модел На:
За Husqvarna 362 365 371 372

Додатоци на производот