0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Гориво Линија & Филтер се Вклопува HUSQVARNA 50 51 55 61 268 272 XP 345 Пила

Гориво Линија & Филтер се Вклопува HUSQVARNA 50 51 55 61 268 272 XP 345 Пила

DEN 316.32
Това е достапна

Количина на стоки

Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : Како На Сликата
Тежина:Околу 40g
За Husqvarna 50 51 55 61 268 272 XP 345 350 351 353 Пили
Пакет содржи : 1 Гориво Филтер + 2feet Гориво Линија
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.
BD2567

Основните својства

Моќност Тип:
Бензински / Гас
Функција:
2-мозочен Удар
сертификација:
Други
Бренд Име:
Pouvoir
Број На Модел На:
Одговара HUSQVARNA 50 51 55 61 268 272 XP 345

Додатоци на производот