0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Масло Филтер за Домување Заптивка за BMW E60 E61 E90 E82 E90 325i 325xi 330i 330xi 640i 11427537293 @10

Масло Филтер за Домување Заптивка за BMW E60 E61 E90 E82 E90 325i 325xi 330i 330xi 640i 11427537293 @10

DEN 281.00
DEN 312.00
Това е достапна

Количина на стоки


Масло Филтер за Домување Заптивка за BMW E60 E61 E90 E82 E90 325i 325xi 330i 330xi 640i 11427537293
Моторното Масло Филтер Адаптер Заптивка За BMW 11427537293 ДЕЛ ТИП : моторното Масло Филтер Страната Заптивка СТАВКА ОПИС : Масло Филтер за Домување Да се Блокира АПЛИКАЦИИ За 2011 BMW 1 Series M 2008-2012 128i 2008-2012 135i 2006 325i 2006 325xi 2007-2012 328i 2009-2012 328i x Drive 2007-2008 328xi 2006 330i 2006 330xi 2007-2012 335i 2009-2012 335i x Drive 2011-2012 335is 2007-2008 335xi 2006-2007 525i 2006-2007 525xi 2008-2011 528i 2012 528i Забелешка : од 01/12 2009-2010 528i x Drive 2012 528i x Drive Забелешка : од 01/12 2008 528xi 2006-2007 530i 2006-2007 530xi 2008-2012 535i 2010-2012 година 535i GT 2011-2012 535i GT x Drive 2009-2012 535i x Drive 2008 535xi 2012 640i 2011-2012 740i 2011-2012 740 Li 2007-2012 X3 2007-2008 Х5 3.0 si 2009-2010 Х5 x Drive30i 2011-2012 Х5 x Drive35i 2008-2012 X6 x Drive35i 2009-2011 Z4 2006-2008 Z4 3.0 јас 2006-2008 Z4 Coupe 3.0 si 2006-2008 Z4 Roadster 3.0 si 2012 Z4 s Drive28i Забелешка : од 01/12 2012 Z4 s Drive35i 2012 Z4 s Drive35is
1. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас.
2. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи , вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму.
3. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1. Во Светот Превозот.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа по плаќањето се врши и проверка.
3. Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
4. Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено.
5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона.
1. Ве молиме контактирајте со нас на прво ако сакате да се вратите на пакет да ни.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.

Основните својства

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Пистонс & Прстени
Име На Модел:
xy631
Објектот Тежина:
10g
Материјал Тип:
Како се покаже слика
Специјални Функции:
Моторното Масло Филтер Адаптер Gaske
Бренд Име:
FLYPIG
Производителот Дел Број:
11427537293 , 11 42 7 537 293
Тип На Објект:
Масло Филтер За Домување Заптивка

Додатоци на производот