0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
6pcs/многу DC12V 1W LED светлото на рефлекторите мали вградна светилка контра светилка кабинет приказ светла продавница за накит ѕид светилка во позадина

6pcs/многу DC12V 1W LED светлото на рефлекторите мали вградна светилка контра светилка кабинет приказ светла продавница за накит ѕид светилка во позадина

DEN 1919.52
Това е достапна

Количина на стоки


Тип на производ : MINI21 A-1 W6 A
Светилка моќ : 1 W * 6pcs
Дупка големина : 13mm
Чип бренд : Тајван обланда
Светлината на бојата : 2700 K 3000 K 4000 K 6000 K
Влезен напон : 100-240 VAC
Светлина ефикасност : 520-680 LM / W>
Боја рендерирање индекс : 80 Ra>
Зрак агол : 60 °
Гарантниот период : од пет години
НИ 75.7 / парче НАС 44.6 / парче НАС 6.59 / парче НАС 7.69 / парче НАС 57.86 / парче НАС 59.95 / парче НАС 7.08 / парче НАС 66.9 / парче НАС 49.4 / парче НАС 8.94 / парче НАС 35.8 / парче НАС 37.9 / парче НАС 18.68 / парче НАС 18.32 / set НИ 59 / парче НАС 6.05 / парче НАС 10.1 / парче НАС 12.87 / парче НАС 10.7 / парче НАС 14.26 / парче НАС 6.64 / парче НАС 79 / парче НАС 9.55 / парче НАС 9.9 / парче НАС 13.7 / парче
Се истакна :
1.Брод од страна на FEDEX,DHL,UPS-от,DHL Глобалната Mail e Packet ИЛИ CN / HK Пост Воздух Mail ИЛИ Парцела според вашата земја и количината цел, и онака ние ќе се обидуваме се потрудиме да ви ги испрати стоката throught најдобар изразат компанија.
2.Увоз даночни давачки од страна на купувачот
Rouda Сила За Сведочење

Основните својства

Емитуваат Боја:
Топло бела, Ладно бела, Бела
Бренд Име:
UDDALight
Извор На Енергија:
AC
сертификација:
CE
Број На Модел На:
MINI21A-1W6A
Напон:
110-240V
Енергија:
Префрлете
Е dimmable:
No
is_customized:
Yes
Животен век:
50000H
Материјал:
Алуминиум
моќност:
1W
RA:
80Ra
Зрак Агол:
60
Големина:
D18*H20
lm:
520-680

Додатоци на производот