0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
50pcs/многу Бесплатен Превозот 2017 нов Ласерски Сече Свадба, Роденден Бонбони Кутии Чоколадо неколку лебеди дизајн за партиски материјали

50pcs/многу Бесплатен Превозот 2017 нов Ласерски Сече Свадба, Роденден Бонбони Кутии Чоколадо неколку лебеди дизајн за партиски материјали

DEN 950.00
DEN 1055.52
Това е достапна

Количина на стоки


Изборот ни е вистинскиот избор!
50pcs/многу Бесплатен Превозот 2017 нов Ласерски Сече Свадба, Роденден Бонбони Кутии Чоколадо неколку лебеди дизајн за партиски материјали
МАТЕРИЈАЛ 220g Бисер Хартија / Според Вашите Барања ГОЛЕМИНА на Дното Дијаметар : 2"(50mm)
Топ Дијаметар : 2" (50mm)
Висина : 3.15" (80mm) користење на ЛОГОТО на Слободен Дизајн, Прилагодена MOQ 50 компјутери /Ако Изменуваат,MOQ>=300pcs /Стил TECHNIC Ласерско Сечење ПАКУВАЊЕ OPP Вреќа 10pcs/Торба ( Или како Вашата Потреба ) ИСПОРАКАТА од Страна на ТНТ/DHL/UPS/Федекс/EMS/Кина Пост или на Барање на купувачот на ПЛАЌАЊЕ T/T,Western Union,Зачувам,Кредитни картички,Пари ОЕМ ве Молиме да ги Споделите со Нас Вашите Барања за Големина,Материјал,Дизајн,Амбалажа и Други, Нашиот Професионален Дизајн Одделот Ќе се Обидеме потрудиме да го Направи Тоа.
Ако Имате Посебна Идеја и Условите,ве Молиме да Ни Каже. Ние Ќе се Обидеме потрудиме да се Направи Сте Задоволни со Одлична Услуга и прифатлива Цена!
Ве молиме изберете боја ви треба, со напомена дека кога местото цел или контактирајте со нас откако ќе ги купите, или на друго место боја ќе бидат испратени по случаен избор.
Гаранција
Ако имате било каков проблем со објектот примена,ве молиме да не известите во рок од 2 дена по добиете предмети.И тоа е подобро да се пука некои слики од нив како доказ.Ве молиме контактирајте со нас пред да испратите објекти назад,ние ќе ви понуди точна адреса.Ако проблемот навистина постои,размена или враќање на средствата се достапни по добиете предмети во добра состојба.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство .
Превозот
Цената на производот не се вклучени давачки ( ЦАРИНСКИ ДАВАЧКИ ), па ние не сноси трошоците ако должност збор во битие. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги достави разумно и помала количина на царинската вредност за вас, со што ќе се намали тарифа за вас, но ние не може да гарантира дека нема да плаќа тарифа. Бидејќи сопствени политики се разликува од земја до земја, пред да ги купите, ве молиме консултирајте се со обичајот во вашата земја.
Повратни информации
Почитувани купувачи,ако не мо у се задоволни со нашите производи,ве молиме да ви помогне да ни даде позитивни повратни информации .Ако проблемот се најде со објектот,само нас контакт пред да ја напушти која и негативни повратни информации тука,како што ние мислиме дека сите проблеми ќе бидат решени по активна соработка и добра комуникација .
Враќањето На Полицијата
1. Pls контактирајте со нас за враќање адреса, ако сакате да се вратите на објектот.
2. Купувачот треба да бидете сигурни на објекти враќаат во нивната оригинална услови.
3. Pls се Стави на хартија со твоите цел бр.и во име на парцела,па ние може да ви вратат кога ќе примите врати пратката.
4. Ние ќе ви вратат во 2 дена кога ќе примите врати објектот.

Основните својства

боја:
Подарок Кутија Големина:
5x5x8cm
Бренд Име:
gracesky
Повод:
Ноќта на вештерките,Партија,Големиот Настан,Свадба & Ангажирање,Божиќ,детски Ден
Шема:
Животните
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
B24
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
бисер хартија

Додатоци на производот