0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
10pcs 30g/50g мрзнување чаша павлака кутија козметика пакување тегла со бамбус врба капак freeshipping

10pcs 30g/50g мрзнување чаша павлака кутија козметика пакување тегла со бамбус врба капак freeshipping

DEN 2875.00
DEN 2875.20
Това е достапна

Количина на стоки


30/50g materialglass шише со врба капа

Основните својства

боја:
30g, 50g
Повод:
Роденден,Свадба & Ангажман
Шема:
Цвет
Материјал:
Стакло
Употреба:
Дребулии
Функција:
еко-пријателски
Мирудии Сад стилови:
маска
Големина:
30g/50g

Додатоци на производот