0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
FreeShipping 21*29cm,500pcs/многу Јасно Само Лепило Печат Поли Opp Пластична Кеса Со Насловот ,Дупка Накит Earring Пакување торба

FreeShipping 21*29cm,500pcs/многу Јасно Само Лепило Печат Поли Opp Пластична Кеса Со Насловот ,Дупка Накит Earring Пакување торба

DEN 2097.60
Това е достапна

Количина на стоки


Целата Големина : 21*29cm
Насловот Висина : околу 3.0 cm
Налепница Висина : околу 2.4 cm

Основните својства

Повод:
Број на Компјутери:
500pcs
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
CSOPB663

Додатоци на производот