0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
FreeShipping 9*21.5 cm,1000pcs/многу Јасно Само Лепило Печат Поли Opp Пластична Кеса Со Насловот ,Дупка Накит Earring Пакување торба

FreeShipping 9*21.5 cm,1000pcs/многу Јасно Само Лепило Печат Поли Opp Пластична Кеса Со Насловот ,Дупка Накит Earring Пакување торба

DEN 1463.52
Това е достапна

Количина на стоки


Целата Големина : 9*21.5 cm
Насловот Висина : околу 2,5 cm
Налепница Висина : околу 2,5 cm

Основните својства

Повод:
Број на Компјутери:
1000pcs
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
SAOPB74862
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја

Додатоци на производот