0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
FreeShipping 5.5*20cm,1000pcs/многу Јасно Само Лепило Печат Поли Opp Пластична Кеса Со Насловот ,Дупка Накит Earring Пакување торба

FreeShipping 5.5*20cm,1000pcs/многу Јасно Само Лепило Печат Поли Opp Пластична Кеса Со Насловот ,Дупка Накит Earring Пакување торба

DEN 1075.20
Това е достапна

Количина на стоки


Целата Големина : 5.5*20cm
Насловот Висина : околу 2.3 см
Налепница Висина : околу 2,2 см

Основните својства

Повод:
Број на Компјутери:
1000pcs
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Шема:
Никој
Број На Модел На:
CSOPB444

Додатоци на производот