0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
FreeShipping 6*9.5 cm,1000pcs/многу Јасно Само Лепило Печат Поли Opp Пластична Кеса Со Насловот ,Дупка Накит Earring Пакување торба

FreeShipping 6*9.5 cm,1000pcs/многу Јасно Само Лепило Печат Поли Opp Пластична Кеса Со Насловот ,Дупка Накит Earring Пакување торба

DEN 840.00
Това е достапна

Количина на стоки


Целата Големина : 6*9.5 cm
Насловот Висина : 1,9 cm
Налепница Висина : околу 1.8 cm

Основните својства

Повод:
Број на Компјутери:
1000pcs
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број На Модел На:
SAOPB82056

Додатоци на производот