0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
FreeShipping 20*32.5 cm,500pcs/многу Јасно Само Лепило Печат Поли Opp Пластична Кеса Со Насловот ,Дупка Накит Earring Пакување торба

FreeShipping 20*32.5 cm,500pcs/многу Јасно Само Лепило Печат Поли Opp Пластична Кеса Со Насловот ,Дупка Накит Earring Пакување торба

DEN 2176.32
Това е достапна

Количина на стоки


5 The Целата Големина : 20*32.5 cm
Насловот Висина : околу 3.0 cm
Налепница Висина : околу 2,5 cm

Основните својства

Повод:
Број на Компјутери:
500pcs
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број На Модел На:
CSOPB4447

Додатоци на производот