0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
10pcs 13*13*12cm пвц торта кутија 4-инчен транспарентен торта кутија DIY пластични подарок кутија, свадба, Роденден кутија freeshipping

10pcs 13*13*12cm пвц торта кутија 4-инчен транспарентен торта кутија DIY пластични подарок кутија, свадба, Роденден кутија freeshipping

DEN 1915.20
Това е достапна

Количина на стоки


Големина : 13x 13x12cm
Количина : 10 компјутери
Забелешка : само на шише, не се вклучуваат свила лента
Купувачот Се Покаже

Основните својства

Повод:
Роденден,Свадба & Ангажман
Шема:
Цвет
Материјал:
Стакло
Функција:
еко-пријателски
Мирудии Сад стилови:
маска

Додатоци на производот