0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Промет на големо со 10pcs/многу Природни Јута Кеси 15x20cm Голема Burlap Подарок Торба Пошта Корист Накит и Козметички Подароци Пакување Кеси Лен

Промет на големо со 10pcs/многу Природни Јута Кеси 15x20cm Голема Burlap Подарок Торба Пошта Корист Накит и Козметички Подароци Пакување Кеси Лен

DEN 393.60
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојдовте Во Мојата Продавница
15x20cm 10pcs Природни Јута Вреќи Drawstring подарок кеси за накит/свадбена/божиќ/роденден Пакување Лен торбичка Кеси
Опис
Објектот Количество 10 PCS /многу
Точка Бр.
Јута Подарок Перница 15x20cm
Објектот Материјали
Јута
Главната Боја На Природна Боја, Беж,Виолетова, Сива, Розова,Сина..
Објектот Околу Големина
15x20 cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит,Шарм,ореви,подарок,козметика
Други Големина За Подарок Пакување
За Кориснички Можеме да прилагодено вашиот сопствен логото на кеси,ако сакате да го прилагодите вашиот логото на кеси,ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме Кликнете На Сликата за Да ја Погледнете Повеќе Othe Стил Кеси
Пакет
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи околу 15 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
Околу 5-7days
www.dhl.com
UPS-от
Околу 5-7 дена
www.ups.com
EMS
За 6-8 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 25-40days
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 20-40days
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Само треба на слики и примероци.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.

Основните својства

Подарок Торба Големина:
15x20cm
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,денот на Благодарноста,Божиќ
Број на Компјутери:
10pcs
Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
Јута Подарок Торба 15x20cm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KoMee
Материјал:
burlap
Големина:
15x20cm (5.9x7.87)
боја:
Природна Боја,Беж,Виолетова,Сива,Сина,Црвена,Розова...
Материјал:
јута
Користат за:
Бонбони Ореви Подарок Козметика, Накит Пакување
Обичај Цел:
Може да Прилагодено Лого (bolsas de regalo)
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
Настан & Партија Ставка Type:
Свадба Партија Корист Подарок Торба
Тип:
Настан & Партија Материјали
торба стил:
Јута Вреќа Лен Торба Торбичка Drawstring Подарок Торба За Пакување Кеси

Додатоци на производот